Functional Information from PDB Data
| site_id | AC1 |
| Number of Residues | 5 |
| Details | BINDING SITE FOR RESIDUE SO4 A 251 |
| Chain | Residue |
| A | HIS43 |
| A | GLN101 |
| A | LYS104 |
| A | HIS105 |
| A | HOH348 |
| site_id | AC2 |
| Number of Residues | 7 |
| Details | BINDING SITE FOR RESIDUE SO4 A 252 |
| Chain | Residue |
| A | ARG83 |
| A | GLU87 |
| A | HOH352 |
| A | GLN13 |
| A | HIS43 |
| A | THR81 |
| A | TYR82 |
| site_id | AC3 |
| Number of Residues | 5 |
| Details | BINDING SITE FOR RESIDUE SO4 A 253 |
| Chain | Residue |
| A | ARG46 |
| A | LYS167 |
| A | ARG169 |
| A | LYS178 |
| A | SER180 |
| site_id | AC4 |
| Number of Residues | 6 |
| Details | BINDING SITE FOR RESIDUE SO4 A 254 |
| Chain | Residue |
| A | ARG20 |
| A | ARG165 |
| A | ASP171 |
| A | GLU172 |
| A | GLU173 |
| A | ASP191 |